KAYAK MERKEZİ TRANSFER

Kayak merkezi transfer

Turizmin başkenti olan Antalya, güneşi, denizi ve sahilleri ile sevilen bir şehirdir. Ayrıca Denizi ve sahilleri kadar kayak merkezininde meşhur olduğunu biliyormuydunuz? Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist'in ziyaret ettiği Antalyanın en sevilen merkezlerinden biri olan Saklıkent kayak merkezi büyük ilgi görmektedir. Zutansfer Saklıkent kayak merkezini ziyaret etmek isteyen misafirlere en iyi şekilde hizmet etmektedir. Torosların engebeli ve dağlık arazilerinde kullanılmak üzere 4X4 Pick-up ve 4X4 Suv cinsi araçlarla tüm müşterilerine güvenli seyahat sunmaktadır.

saklıkent transfer ziyaretlerinizi gerçekleştireceğiniz durumlarda bizlere +90850 242 07 04 numaralı telefon veya whatsapp servisimizden ulaşabilir, kolay rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Saklıkent Kayak merkezi transfer

Saklıkent transfer, Torosların Beydağları kısmında yer alan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksidir.
Akdeniz'e ve Ekvator'a en yakın kayak tesislerinden birisi olan Saklıkent kayak merkezinde Aralık 10 – Nisan 10 arasında yaklaşık 120 gün kaliteli kayak imkanı vardır.
Özellikle Şubat sonu ve Mart aylarında " Gündüz Kayak,  öğleden sonra deniz" sloganı ile öne çıkan Saklıkent kayak merkezi, Ilıman iklimi sayesinde ülkemizdeki sıcaklığın en yüksek olduğu kayak merkezidir.
Güneşli gün sayısı sezon boyunca 50-60 günü bulur. Saklıkent kayak merkezinde Ortalama kar kalınlığı 100 – 200 cm olup, zirvede zaman zaman 4 mt.`yi bulur.

Budurumlarda Zutransferin sunmuş olduğu 4x4 araçlarla saklıkent kayakmerkezine taransferiniz güvenli ve konforlu şekilde sağlanır.

4X4 Transfer

4X4 araçların vermiş olduğu güven sayesinde en zor iklim şartlarında bile toros dağlarının engebeli ve dağlık arazilerine yaz veya kış, turizm merkezi olan saklıkent kayak merkezi transferlerinizde en iyi ve en güvenli transfer hizmeti sağlıyoruz.

Saklıkent kayak merkezi transfer ücretleri

Antalya havalimanı Saklıkent transfer seçeceğiniz araç tipine göre farklılık göstermektedir. Saklıkent kayak merkezi fiyatlandırması için anasayfayı veya iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

KAYAK MERKEZİ TRANSFER