ADRASAN TRANSFER

ADRASAN

Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı olan Adrasan, Antalya’nın en sevilen tatil beldelerinden biridir. Antalya havaalanına uzaklığı 100 km Kumluca’ya ise 4 km uzaklıktadır.

Adrasan, Akdeniz’in gizli kalmış cennetlerindendir. Çam ağaçlarıyla çevrelenmiş, el değmemiş doğasıyla ve masmavi koylarıyla, kuş sesleri eşliğinde güzel bir sabaha uyanıp, çarşaf gibi denizine girerek tadını çakaracağınız ve daha birbirinden farklı aktivitelere katılarak, tatilinizi eğlenceli hale getireceğiniz adrasana özel ulaşım imkanıyla zutransfer sizlere konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Antalya Havaalanı adrasan ulaşım; Antalya Havaalanı’ndan Adrasan yaklaşık 1,5 saat kadar sürmektedir. zutransfer'in geniş araç filosun daki araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havaalanından, adrasana dilediğiniz tarih, dilediğinz saatte kolyca ulaşabilirsiniz size özel olarak yapılacak transferinizde sizlere koltuğunuza yaslanıp yolculuğun tadını çıkartmak düşer.

Ayrıca dilediğiniz her bölgeden dilediğiniz zaman Adrasan'a transfer hizmeti alabilirsiniz.

Adrasan'da gezilecek yerler

Adrasan kalesi, adrasan koyu, adrasan deresi, musa dağı, Likya Yolu, gelidonya feneri gibi muhteşem ve eşsiz mekanlarına kolay ve özel transfer hizmeti alarak ulaşabilirsiniz, Zutransfer sizlere bu konuda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya hazırdır. 

Gezilecek yerleri görmek ve keşfetmek için Zutaransferin özel araçlarından yararlanarak Adrasan'a ulaşabilirsiniz.

Adrasan tansfer hizmetleri için hemen rezervasyon yapabilir, detaylı bilgi için bilgi alabilirsiniz.

ADRASAN TRANSFER